DiğerleriAltcoin HaberleriSon Dakika

Binance, Tezos’a Marjin Desteğini Ekledi

Malta merkezli kripto para birimi borsası Binance, Tezos (XBT) işlem çiftleri için marj işlem desteği eklediğini açıkladı (XTZ / BTC ve XTZ / USDT).

Bu ay, Binance, XRP / ETH, BNB / ETH, IOTA / BTC ve IOTA / USDT çiftleri de dahil olmak üzere, marj ticareti için bir liste çılgınlığına girdi. Bu yılın başlarında, Bitfinex de Tezos marj ticareti için platformunda destek vermişti.

Marj ticareti, kullanıcıların kaldıraçta işlem yapmak için üçüncü taraftan sağlanan fonları kullanmalarını sağlar ve yatırımcıların daha yüksek bir risk karşılığında daha yüksek karlara ulaşmalarını sağlar. Bu, nispeten küçük bir yatırım kullanarak büyük karlar elde etmek için faydalı olsa da, marj ticareti, fiyat listeleri, göstergeler, dirençler ve genel olarak spot işlemlerde kullanılan diğer araçlar konusunda yollarını bilmeyen tüccarlar için inanılmaz derecede riskli olabilir.

Binance 5x marjı sunan tüccarlar, sadece 2.000 dolar depozito ile 10.000 dolara kadar kaldırabilirler. Değerinde % 10’luk bir kazanç, marjsız 200 dolar yerine, karda 1000 doları görür. Bununla birlikte, eğer tüccar fiyat hareketlerini tahmin etmeyi yanlış yaparsa kayıplar muazzam olabilir.

Son zamanlarda, Tezos, Singapurlu devlet destekli bir şirket olan Tribe ile ortaklığını duyurmak için haberlerde yer aldı. Tezos Blockchain’i kalkınmanın desteklenmesi ve geliştirilmesi için ortak bir eğitim programı başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu