DiğerleriAltcoin HaberleriManşetSon Dakika
Trend

GoChain’den, IoT Tedarik Çözümleri İçin Yeni Ortaklık

Binance Kayıt Linki

Kurumsal bir Blockchain ekosistemi olan GoChain, müşterilere gelişmiş, uçtan uca Blockchain ve IoT tabanlı tedarik zinciri çözümleri sunmak için, entegre bir kripto para ödeme sistemine sahip tam hizmetli otomatik bir tedarik zinciri platformu olan Morpheus.Network ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Bu işbirliğinin bir parçası olarak GoChain, Morpheus.Network’ün bulut tabanlı arayüzünü ve IoT uyumlu izleme sistemini GoChain’in Blockchain protokolü ve akıllı sözleşme çözümleriyle eşleştirilecek. Tedarik zinciri stratejisindeki bu önemli kilometre taşı, GoChain’in dünyanın dört bir yanındaki kurumlara tam hizmetli otomatik bir tedarik zinciri platformu ve entegre kripto para ödeme sistemi sunmasını sağlayacak.

Ayrıca, Morpheus’un müşterileri, uygunluk ve sorumlu tedarik zinciri amaçları için emtia izleme ve izlenebilirlik çözümleri de dahil olmak üzere GoChain’in Blockchain teknolojisinden yararlanacaklar.

Morpheus.Network, DHL, FedEx, UPS ve SWIFT dahil olmak üzere 100’den fazla lider teknoloji ve servis sağlayıcı ile entegre olmuştur. Morpheus.Network, tedarik zinciri yöneticilerine otomatik sevkiyat ve ürün izlenebilirliği sağlarken eski ve yeni teknolojileri sorunsuz bir şekilde entegre etmek için SaaS ara katman yazılım platformunu kullanıyor.

Morpheus Network CEO’su Dan Weinberger:

“Morpheus.Network, tedarik zinciri çözümlerinin dünya ekonomik büyümesi için hayati önem taşıdığını ve bunu başarmak için sürekli olarak işbirliği yapıp yeni çözümler geliştirdiğinin farkında. Bu yönde yeni bir adım olan Morpheus.Network, iş fırsatlarını optimize etmek ve genişletmek için GoChain ile işbirliği yapmaktan büyük heyecan duyuyor.”

GoChain, işletmelerin ve hükümetlerin verimliliği artırmak, işbirliği maliyetini azaltmak ve yeni iş modelleri geliştirmek için merkezi olmayan çözüm uygulamalarına yardımcı olan bir Blockchain teknoloji şirketidir. GoChain’in ağı yalnızca Lenovo ve DISH Network gibi bilinen “saygın” şirketler ve kuruluşlar tarafından işletilen düğümler tarafından güvence altına alınmıştır. Bu düğümler, coğrafi dağılımları yoluyla güvenlik ve merkezsizlik sunarken ağın büyümesini teşvik eder.

GoChain İş Geliştirme Direktörü Ian Alexander:

“GoChain küresel olarak türünün en iyisi olan şirketlerle çalışmayı taahhüt eder. Bu doğrultuda, iş fırsatlarını birlikte takip etmek ve müşterilere benzersiz teknoloji odaklı tedarik zinciri çözümleri sunmak için yenilikçi ve tamamen entegre bir tedarik zinciri platformu geliştiren Morpheus.Network ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu