DiğerleriAltcoin HaberleriSon Dakika

Gumi Cryptos, Theta Ağına Katıldı!

Binance Kayıt Linki

Blockchain teknolojisiyle desteklenen merkezi olmayan bir video akışı platformu olan Theta Network, Gumi Cryptos‘un kurumsal doğrulayıcı düğümü olarak ağına katıldığını duyurdu.

Gumi Cryptos, Japonya merkezli halka açık mobil oyun yayıncısı ve geliştiricisi olan Gumi Inc. tarafından başlatılan Blockchain ve kripto para girişim fonu olan Gumi Cryptos Capital‘in temsilci üyesidir. Portföy şirketlerine, yatırımcıları ve yönetim kurulu aracılığıyla Japonya kripto para piyasasına benzersiz erişimi olan stratejik risk sermayesi yatırım ortaklığı sunmaktadır.

Theta Network’ün yol haritasının önemli bölümü, Theta bloğunda yeni bloklar öneren ve üreten Theta protokolünün çekirdek düğümleri olan merkezsizleştirici doğrulama düğümleridir. Theta Labs tarafından işletilen düğümlere ek olarak, bu yılın başlarında Blockchain Ventures, Theta blok zincirinde kendi doğrulayıcı düğümünü de başlattı.

Gumi Cryptos Inc.’in onaylayıcı düğüm olarak eklenmesi, Theta protokolünün daha fazla merkezsizleştirilmesi için önemli bir adımdır. Bu da protokolü Theta Labs’a daha az bağımlı hale getirir.

Doğrulayıcı düğümleri, Theta blok zincirinin üzerine inşa edildiği yeni blokların üretilmesinden doğrudan sorumludur ve bunların üçte birinden fazlası bozulursa veya fikir birliği dışındaysa, blok zinciri düzgün çalışamaz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, InstagramFacebookTwitter sosyal medya hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu