DiğerleriAltcoin HaberleriManşetSon Dakika

Holochain, Şok Suçlamalara Yanıt Verdi!

Binance Referans Link

En iyi 50 kripto para projesinden biri olan Holochain, Denver’da Holochain genel müdürü Mary Camacho tarafından yönetilen bir cinsel köle stüdyosu inşa etmek için ICO’sunda toplanan 20 Milyon Dolar’lık fonun kullanıldığı iddia edilmişti. Yapılan açıklamada ICO’sunda toplanan hiçbir fonun kullanılmadığını açıkladı.

Kötü şöhretli internet forumundaki Sleuths, Pazar günü Camacho’nın “Denver’ın halat ve hava sanatı evi” olarak tanımlanan Studio Friction’ın sahibi olduğunu ortaya çıkarttı. Daha sonra, Holochain‘in sosyal medya profilleri, ICO’dan gelen fonların bu cinsel köle stüdyosunu oluşturmak için kullanılabileceği iddiası da dahil olmak üzere bir çok yorumlara maruz kaldı .

Ancak, Holochain temsilci Decrypt tarafından yayınlanan mesajlara göre, iki proje arasında herhangi bir paranın karıştırıldığını dair şaibeleri reddetti.

Daha yakından incelendiğinde, söz konusu bu iki olayın zaman çizelgeleri konusunda çok net olan farklılıklar var. Stüdyonun Indiegogo‘daki kitle fonlamasından bağışlarla 10.085$ alarak, aynı yılın Kasım ayında açılıp Eylül 2017’de sona erdiği görülüyor. Holochain projesi ise, Ocak 2018’de başladı ve ICO’su üç ay sonra Nisan ayında sona erecek şekilde oluşturulduğu biliniyor. Böylece, söz konusu stüdyo herhangi bir ICO parası toplanmasından önce yapılanmıştı.

Yükselmesi için yatırımcısının sabırla beklediği Holochain hakkında ki bu şok haber tedirginlik yaratmasına rağmen fiyata her hangi bir olumsuz etki etmedi.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu