Blockchain HaberleriDiğerleriAltcoin HaberleriSon Dakika

KuCoin, Banxa ile AUD ve GBP Desteği Ekliyor

Bugün, IDG destekli bir kripto borsası olan KuCoin ve Banxa, fiat para başlatmak için stratejik bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Yeni ortaklık, KuCoin’in müşterilerinin banka transferleri, banka / kredi kartı ve 1.200’lük güçlü bir gazete bayi ağı kullanarak doğrudan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH )’u Avustralya Doları (AUD) ve İngiliz Sterlini (GBP) ile almalarını sağlayacak. Banxa şu anda hizmetini gelecekte dünya çapındaki kullanıcılara sunabilmek amacıyla platformuna daha fazla küresel ödeme seçeneği ekliyor.

Banxa CEO’su Holger Arians:

“KuCoin, Banxa için mükemmel bir ortak oldu ve bu hizmeti birlikte başlatmak için çok heyecanlıyız. Bugün, her ciddi kripto para endüstrisi oyuncusu, platformlarına ağ geçidini entegre ederek uygun bir donanıma sahip olmalıdır. Banxa, borsaların, cüzdanların ve haber siteleri gibi diğer endüstri oyuncularının kullanıcılarının baştan sona sahip olmalarını ve global uyum ve düzenlemeyle ilgilenen benzersiz bir ödeme ağına güvenmelerini sağlar.”

 KuCoin CEO’su Michael Gan:

“Blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerini kitlelere ulaştırmak nihai hedefimiz. Bu amaçla, kripto geçitlerine daha fazla fiat sunmak, sağlam bir destek sağlayacaktır. Avustralya ve İngiltere’deki kullanıcılarımıza şifreleme dünyasına daha kolay bir yol sağlamak için Banxa ile el ele olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hizmeti yakında daha fazla kripto para ve fiat ile daha çok ülkeye ulaştırmayı planlıyoruz.”

Sıfır ters ibrazlar ve kolay entegrasyonlu bir API ile kripto para borsaları ve cüzdan sağlayıcıları, müşterilerine kripto para satın almanın kolay ve güvenli bir yolunu sunabilir. Banxa tüm düzenlemelere, ödeme ağı entegrasyonlarına, genel işletme giderlerine ve dolandırıcılık yönetimine özen gösterir.

Kripto işlemlerinde fiat para, kripto dünyasına daha fazla insanı tanıtmak için çok önemlidir. Bu yılın başlarında KuCoin, CNC ile BTC, USDT ve PAX satın alma olanağı sağlayan, eşler arası OTC platformunu kullanmaya başladı.

Banxa, kripto para birimi ekosisteminde faaliyet gösteren borsalar, cüzdanlar ve diğer işletmeler için eksiksiz hizmet sunan, uluslararası uyumlu bir şifreli ağ geçidi çözümü konusunda uzmanlaşmıştır.

KuCoin Borsası, eylül 2017’de kripto para birimi alım satım işlemine açıldı ve 2019’a kadar istikrarlı bir şekilde büyüdü. KuCoin Borsası, en yüksek kalitede projeler için Blockchain endüstrisini araştıran iyi eğitimli bir araştırma departmanına dayanan listelenen projelerin kalitesine büyük öncelik veriyor. KuCoin, kullanıcıların dijital varlık işlemlerini güvenli ve verimli bir şekilde yapmaları için bir değişim hizmeti sunar. Zaman içinde, KuCoin 100’den fazla ülkede beş milyondan fazla kayıtlı kullanıcısına uzun ömürlü, artan değer sunmayı amaçlamaktadır. Kasım 2018’de, IDG Capital ve Matrix Partners ile ortaklık kurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu