DiğerleriAltcoin HaberleriManşet

Kyber Network neden yükseldi? ADA KNC’yi takip edecek mi?

Binance Referans Link

Kyber Network (KNC) 26 Nisan’da 0.58 $’dan 0.69$’ a yükseldi. İlginç bir şekilde, sosyal hacminde bir artış olduğu da gözlendi. Kripto para analitik platformu Santiment‘e göre, KNC topluluk tarafından “ayın en yüksek coşkusuna” tanık oldu. Kyber Network‘ün DEX kullanımı açısından baskın rakamlara ulaşması göz önüne alındığında bu şaşırtıcı görünmüyor.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, ağ ticaret hacmi ve faaliyeti açısından önemli bir artış yaşadı, çünkü Kyber Network özellikle 2020’nin ilk çeyreğinde günlük aktif adres sayısında önemli bir artışa tanık oldu.

12 Mart çöküşünden sonra yaşanan büyük bir aşağı yönlü düzeltmeye rağmen, (USD cinsinden) kilitli toplam değere ilişkin rakamlar yavaş yavaş yükseliş eğilimini sürdürdü. Ayrıca, web sitesi tarafından yayınlanan verilere göre, DefiPulse‘de Kyber‘in kilitli toplam değeri 4.776 milyon $’a yükseldi.

Ancak, Kyber Network’ün merkezileşme tartışmaları ekosistemde de arttı. Bu, IntoTheBlock’un verilerine göre, 17 benzersiz adresin var olan tüm KNC tokenlerinin %57.65’ine sahip olduğunu gösteren raporlarla kanıtlandı.

Bununla birlikte, artan sosyal hacimlerdeki son eğilim, kripto paranın 0.75 $’a kadar yükselmesiyle elde edilen potansiyel bir yerel zirveye işaret etti. Bu seviyeye giriş kısa olsa da, öncelikle bir aylık en yüksek seviye olduğu için çok önemliydi.

Sosyal hacim açısından olumlu bir eğilim gören sadece KNC değil. Cardano (ADA), Pazar günü düz bir şekilde yükselen bir başka altcoin idi.

Kripto paranın fiyatı ile ilgili olarak, ADA‘nın temel ağ sağlığını gösteren momentum sinyali olan Net Network Growth da olumlu bir geri dönüşe işaret ediyor.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu