Ethereum HaberleriAltcoin HaberleriManşet

Ethereum’un işlem hacmi 3 ayın en düşük seviyesinde

Binance Referans Link

Ethereum‘da 130 dolarlık işlemden yaklaşık 2.7 milyon dolarlık işlem ücretinin alınmasından sadece günler sonra, en büyük altcoin için işlem hacmi üç ayın en düşük seviyesine düştü.

Kripto para analiz firması Glassnode verilerine göre, Ethereum işlem hacminin 1 günlük hareketli ortalaması 31.902 ETH‘ye düştü. Önceki üç ayın en düşük seviyesi, Ethereum‘un 150 dolar civarında işlem yaptığı 12 Nisan tarihinde görüldü (32.936.331 ETH).

Son iki ayda, Ethereum‘un fiyatı 250 dolara yükseldi. Son iki hafta içinde piyasa değerinin en büyük kripto para birimi olan Bitcoin bile Ethereum‘dan daha az oynaklık gösterdi.

Ethereum 7.500 dolara yükselebilir

Kripto para odaklı girişim sermayesi şirketi Placeholder‘ın kurucularından Chris Burniske, Ethereum‘un bir sonraki boğa döngüsünde 7.500 dolara ulaşmasını bekliyor.

Burniske, Bitcoin bir sonra ki boğa koşusunda 50.000 dolara ulaşırsa, Ethereum BTC paritesinde eski tüm zamanların en yüksek seviyesini geçmeyi başarırsa ETH‘nin 7.500 dolara ulaşacağını belirtti.

Burniske, tahmininin arkasındaki mantığı açıklarken, Bitcoin’in ağ değerinin, BTC‘nin önceki boğa piyasası kadar yarı dalgalı olması durumunda 1 trilyon doları aşacağını söyledi.

Burniske, yukarıda bahsedilen kilometre taşının, stokt-akış (S2F) modeliyle uyumlu olan 2021’in sonunda elde edilebileceğini öngörüyor.

Analist, Ethereum‘un daha küçük ağ değeri ve sağlam zincir ekonomileri nedeniyle Bitcoin‘den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Diğer altcoin haberleri için enkriptohaber.com/altcoin sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu