Ethereum HaberleriAltcoin Haberleri

Binance, Ethereum Sözleşmelerini Başlattı

Binance Kayıt Linki

Malta merkezli kripto para birimi borsası Binance, platformda 50 katına kadar kaldıraçla ETH Vadeli İşlem sözleşmelerinin 29 Kasım’da USDT’nin teminat görevi görmesiyle piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Binance’e göre hızlı eşleştirme motoru, günlük 370.000 BTC (2.7 milyon dolar) işlem hacmi ile istikrarlı ve kusursuz bir işlem deneyimi sunacak. Futures işlem platformu, mobil ve web tabanlı platformlarda 1x ile 50x arasında ayarlanabilir kaldıraç sunacak ve uygulama desteği yakında gelecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, haberi memnuniyetle karşıladığını ve Binance Futures’inyüksek piyasa oynaklığına rağmen sabit kaldığını ve lansmandan bu yana alım satım hacmindeki kendi rekorunu kırdığını söyledi.

Changpeng Zhao:

“Binance Futures nispeten yeni bir ürün, kripto türevleri endüstrisi de öyle. Ürün yeniliklerini yönlendirmeyi ve sektörümüzü büyütmeyi taahhüt ediyoruz.”

Binance Futures Direktörü Aaron Gong, platformun başarısının ardındaki sebeplerden birinin, Binance’in aynı anda tek bir şeye odaklandığını, “aynı anda çok fazla şeyin üstesinden gelmek için kaynakları bölmenin” olduğunu belirtti.

Aaron Gong:

“Bu ürünü iyileştirme konusundaki“ Bir Şey ”felsefesini kullanmaya devam edeceğiz ve Binance Futures’daki tüm yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamak, alım satım deneyimini geliştirmek için sürekli çalışacağız.”

Son zamanlarda, Binance’nin Araştırma bölümü, kalıcı sözleşme hacimlerinin spot hacmi aşmasının sadece 26 gün sürdüğünü ve 26 Ekim’de 2,3 milyar dolara ulaştığını ortaya çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu