Ethereum HaberleriBlockchain HaberleriAltcoin Haberleri

Blockchain Credit Platformları, ETH Protokolü İle Rekabete Hazır

Credit şirketleri, Bockchain sektöründe ve ötesinde hizmetlerin bir güç merkezi olma başlangıcından beri gelişti.

Açık kaynak kodlu, merkezi olmayan bir Blockchain hizmet sağlayıcısı olan Credit, ERC-20 token takas işleminin yerel işlemlere başladığını açıkladı. Bu takas, KuCoin dijital varlıklar ticaret platformu üzerinden yapılacak ve 20 Aralık 2019’da saat 12:00’de UTC’de başlayacak. Bu, Credit teknolojisinin benimsenmesine yönelik büyük bir adımdır. Blockchain’in kitlesel benimsenmesinin yolunu açmanın anahtarı olan Tedarik Zinciri, Veri Depolama ve Sadakat gibi sayısız sektördeki işletmeler için uygulamalar oluşturmak için gereken altyapıdır.

Credit, Blockchain hizmetleri dünyasında anahtar bir isim olarak yönlendirildi. Şirket, işletmelerin çekirdek süreçlerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmak için Blockchain teknolojisini kullanmaya odaklanıyor. Credit, yıldırım hızında işlem yapmayı vaat ediyor; her saniyede 5 blok üretilir ve kriptografik olarak sağlam bir savunma mekanizması bulunur. Tedarik zinciri iş süreçlerinde Blockchain hizmetlerini özel çözümler için kullanacak Ivhimprom ve Globaltechexport gibi büyük Rus isimleriyle ortaklıkları var. Bu nedenle, takas olayı tüm taraflar için çok önemli bir başlangıç noktası olur.

Credir, protokolünün donanım cüzdanlarıyla asimilasyonu için bir program geliştirmektedir. Donanım cüzdanları, kullanıcının dijital para birimlerini, kullanıcılara veri ihlallerine karşı korumayı garanti eden güçlü güvenlik mekanizmaları altında depolayarak işlev görür. Ayrıca, cüzdanlar bilgisayar virüslerine karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Entegrasyonun 2020 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu