Ethereum HaberleriAltcoin HaberleriManşet

‘ETH, Temmuz sonuna kadar 4.000 $’ı kırabilir’

Binance Referans Link

Popüler kripto traderı ve analist Coin Bureau, Ethereum‘un (ETH) Temmuz ayı sona erdiğinde 4.000 $ seviyesini aştığını ön gördüğünü vurguluyor. Ve nedenini açıklıyor.

Guy takma adıyla bilinen trader, yeni yayınladığı bir videoda, Ethereum ağındaki aktif adreslerdeki büyük artışa dikkat çekerek başlıyor.

“Son zamanlarda Ethereum ağ talebi artıyor. Yalnızca ağdaki toplam aktif adres sayısına bakmanız gerekir. Gördüğünüz gibi, bu 580.000’den fazla adresle tüm zamanların en yüksek seviyesinde. “

Ona göre, Ethereum ağına yönelik artan talep üç ana faktöre indirgeniyor: Merkezi Olmayan Finans (DeFi), stabilcoinler ve NFT‘ler. Üstel oranlarda büyüyen her üç alan da ağırlıklı olarak Ethereum‘un ağına her şeyden çok güvenerek dünyanın önde gelen akıllı sözleşme platformuna büyük bir ihtiyaç yaratıyor.

Trader ayrıca Ethereum‘un azalan arzını ve borsadan ayrılan ETH miktarı ile akıllı sözleşmelerde kilitlenen miktar arasında gelişen ilginç ilişkiyi de vurguluyor.

“Doğru, sanki mükemmel bir ters ilişkiye sahipler. Borsalardan akan para, akıllı sözleşmelere yönelme eğiliminde. “

Coin Bureau, Ethereum’un artan talebinin ve ekosisteminin yanı sıra, Ethereum ağını daha uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlayan ve merakla beklenen EIP 1159 yükseltmesinin ortaya çıktığını ve potansiyel olarak ETH’nin daha yüksek seviyelere yükselişini ateşleyebileceğini belirtiyor.

Ethereum gerçekten çok heyecan verici. Bunu, internet öncülerinin 1990’larda TCP/IP’yi gördükleri gibi görüyorum. Ancak, bu sefer, bu kadar potansiyele sahip bir protokole yatırım yapma fırsatımız var… Ethereum, üzerine inşa edilen değeri yakalamak için iyi bir konuma sahip. Ve ağa güç veren yakıt olarak ETH, inanılmaz derecede nadir bir varlık haline geliyor. Ekosistem büyüdükçe, ETH’nin dApp’leri (merkezi olmayan uygulamalar) güçlendirmesi ve işlemleri kolaylaştırması için talep artar …

Ethereum geliştiricileri, Londra yükseltmesinde EIP 1559’u etkili bir şekilde zorlayabilirlerse, Temmuz ayı sonunda ETH’nin 4.000 doların üzerinde olduğunu kolayca görebiliriz. “

Altcoinler ile ilgili en güncel içeriklere ulaşmak ister misiniz? >>> Hemen Altcoin Haberleri sayfamızı ziyaret edin, gelişmeleri kaçırmayın!
Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, YouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu