Altcoin Haberleri

Kripto para analistlerine göre, altcoin sezonu ufukta

Binance Referans Link

Bitcoin boğaları ve ayıları 9.000 dolarlık fiyat alanı etrafında dönerken, geniş çapta takip edilen birkaç kripto para analisti, altcoin sezonunun ufukta olabileceğini söylüyorlar.

Son bir tweet’te, kripto para analisti Crypto Ed NL, 92.000 takipçisine 2019’un dördüncü çeyreğinden beri altcoin‘lerin düşeceğini söylüyordu, ancak şimdi bu duruşunu değiştirdi.

“Ekim ayından bu yana altcoin sezonu demedim. Ama bir altcoin sezonu böyle başlıyor. Gürlemeye hazır mısınız?”

Kripto para analisti DonAlt‘ta altcoin sezonunun yakın olduğunu belirtti. Kripto para analisti, Bitcoin‘in işlem yapma şekline bağlı olarak altcoin‘ler için iki uygun senaryoyu paylaştı.

“Diyelim ki BTC koşuyor -> altcoin / usd çiftleri büyük olasılıkla içeride. Diyelim ki BTC düşüyor -> alt / btc çiftleri dibe çok yakın. Altcoin’ler %99 düştü, eğer bunun %50’sine kadar geri çekilirlerse şaşırmam.”

Teknik analist Rekt Capital, DonAlt’ın senaryosunu destekliyor. Analist, Bitcoin halving‘in bittiğini ve altcoin’lerin yerel bir dip oluşturduğunu söyledi.

Analistler altcoin‘lerin dibe vurduğunu belirtiyor ve kripto para analisti Galaxy, altcoin sezonunun başladığını düşünüyor.

Geçen yıl, Şubat ve Haziran ayları arasında, Litecoin ve Ethereum tarafından öncülüğünde birçok altcoin düştü. Bu dönemde, Bitcoin 4.000 dolardan yaklaşık 14.000 dolara yükseldi.

Altcoin‘ler tüm zamanların en yüksek seviyelerinden yaklaşık %90’dan fazla düştü. Kripto para analisti Jacob Canfield‘ın belirttiği gibi, altcoin‘ler Bitcoin yükselirken genellikle düşme eğilimindeler. Ek olarak, Bitcoin düştüğünde, altcoin‘ler yine düşme eğilimindeler.

Diğer altcoin haberleri için enkriptohaber.com/altcoin sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu