Top 10Altcoin HaberleriSon Dakika
Trend

Japonya’nın Önde Gelen Kripto Borsası XRP’yi Listeliyor

Japonya merkezli kripto para borsası BitFlyer, pazardaki en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP‘yi listeleyecek. Borsa, Ripple’in XRP’sinin işlem hacmi bakımından Japonya’da Bitcoin’den sonra ikinci sırada yer aldığını açıkladı.

BitFlyer borsası, XRP’yi listelemek için 911 Dolar değerinde 1000.000 Japon Yeni verdiğini açıkladı. XRP, Japon borsalarının son iki yılda listelediği tek kripto para birimidir. Ripple, Blockchain temelli sınır ötesi ödemeleri desteklemek için son birkaç ay içinde çeşitli finansal işletmelerle işbirliği yaptı.

Ripple, emanet cüzdanından 1 milyar XRP çıkardı!

Ripple, 2 Aralık’ta emanet cüzdanından toplam 1 milyar XRP’yi çıkardı. Ripple‘ın bu kadar büyük miktarda XRP tokenini ilk defa aktarmıyor. Kripto topluluğu, geçmişte birçok kez XRP’nin fiyatının düşmesine neden olan XRP tokenlerinin serbest bırakılmasına tepki gösterdi ve eleştirdi. Ancak şirket, ekosisteminin büyümesine ve kendi faaliyetlerini finanse etmesine yardımcı olacak firmalara yatırım yapmak için XRP sattıklarını söyleyerek eylemlerini savundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu