Top 10Altcoin HaberleriManşet

Ripple 2021 yılında 195 ülkeye genişlemek istiyor

Binance Referans Link

Ripple, dünya çapında sınır ötesi ödemeleri ucuz ve kısa sürede işlemek için şirketin ödeme teknolojilerini kullanan 350’den fazla ortağa sahip. Ripple, dünya çapında 500’den fazla kişiyi istihdam sağlıyor ve şu anda özellikle Asya’da kendi varlığını daha da genişletmek için çalışıyor. Bir röportajda Marcus Treacher, şirketin gelecekteki genişleme çabalarına açıkladı.

Ripple küresel pazarı fethetmeyi amaçlıyor

Ripple‘ın Müşteri Başarısı SVP’si Marcus Treacher, Z / Yen Yönetim Kurulu Başkanı Michael Mainelli ile yaptığı röportajda, Ripple‘ın gelecek yıl ödeme teknolojilerine sahip finansal kurumlar için küresel kapsama alanı sağlamaya hazır olduğunu açıkladı. Mevcut müşterilerin yarısı MoneyGram gibi ödeme şirketleri ve Bitso gibi bağlı borsalar, diğer yüzde 50’si bankalar.

Treacher’ın açıkladığı gibi, Ripple’ın misyonu müşterilerine dünya çapında ödemeler sunmak. Ayrıca Ripple, dünyadaki her ülkede dijital ödemeleri mümkün kılmak ve böylece milyonlarca insana yardım etmek için kendi ağını kullanmak istiyor. Treacher, MoneyGram ile ortaklık nedeniyle, Ripple‘ın 2021’in ortalarına kadar 195 ülkeye genişlemesini bekliyor.

Önemli pazarlardan biri de Çin, ancak katı yasalar nedeniyle bu pazara erişim zor. Treacher’a göre, Ripple zaten bazı önemli bölgelerde iş yapıyor, ancak daha fazla ayrıntı vermedi.

Yeni kredi platformu

Ripple yeni bir kredi platformu başlatmayı planlıyor. Ayrıca, Treacher Ripple‘ın sadece ödemeleri mümkün kılmakla kalmayıp aynı zamanda borç verme sürecini ve diğer ilgili süreçleri basitleştireceğini söyledi. Bu noktada Ripple, birçok ödeme şirketi için hala sorun olan acil likidite sorununu da çözmek istiyor.

Diğer altcoin haberleri için enkriptohaber.com/altcoin sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu