Top 10Altcoin HaberleriSon Dakika

XRP Likidite Endeksi Yeni Rekorlar Kırmak Üzere

Üçüncü en büyük kripto para, Ripple’ın ODL‘sini kullanan global MoneyGram ödeme hizmeti sağlayıcısı sayesinde likidite konusunda büyümeye devam ediyor.

Ripple’ın XRP’si Meksika ve Filipinler’de MoneyGram tarafından kurulan iki ODL koridorunda likidite endeksi ile ilgili başka bir rekor kırmaya çok yaklaştı.

Meksika‘da, bu koridor Bitso‘dan geçiyor. Ripple, geçen yıl daha da geliştirilmesi için bu şirkete yatırım yaptı. MoneyGram genel müdürü Alex Holmes‘un geçen yıl Singapur’daki Ripple’in SWELL konferansı sırasında belirttiği gibi, o zamandan beri MoneyGram’ın Meksika’ya yaptığı tüm işlemlerin yaklaşık %10’u Ripple’in XRP’si kullanılarak gerçekleştirildi.

Holmes tarafından yürütülen global ödeme hizmeti, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) platformunu kullanıyor.

Filipinler’deki koridor Coins.ph kripto para ticaret platformundan geçiyor.

XRP Likidite Endeksi’nin Bitso‘daki mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi 11.138.681‘dir. Mevcut işlem hacmi bu rakamı aşmaya yaklaştı ve şu anda 10.495.535.

Coins.ph‘de şu anki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmak üzere ve günlük ilerleme şu ana kadar %54.

Kripto para yatırımcıları, XRP ile ilgili yeni gelişmeler ve rekorlar bekliyorlar, çünkü bunun kripto para biriminin fiyatını yükseltmeye yardımcı olacağını umuyorlar.

Ancak şu ana kadar işe yaramadı. Son XRP fiyat artışı kısa sürdü ve CoinMarketCap’in verilerine göre kripto para yeniden 0.22$ ‘dan işlem görüyor.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mutlu Demirkapı

Girişimci ve YouTuber Olan Mutlu Demirkapı, kripto para alanında çeşitli incelemeler ve araştırmalar yaparak kendisine bu alanda misyon yüklemiştir. En Kripto Haber yazarları arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu