Kripto Para Analizleri - Bitcoin&Altcoin AnaliziManşet

Ethereum riskli bölgede! Düşüş devam edecek mi?

Ethereum, 490 dolar seviyesinden 150 dolardan fazla düştü. ETH fiyatı, kilit 300 dolarlık destek bölgesini kırarsa düşmeye devam edebilir.

Ethereum fiyatı kırmızıya döndü

Ethereum, son birkaç gün içinde 400 doların altına güçlü bir düşüş başlattı. ETH fiyatı 350 dolarlık destek seviyesini kırdı. Düşüş devam etti ve Ethereum fiyatı 320 dolarlık desteğin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) çok altına düştü. 300 dolarlık desteğe yakın işlem gördü ve 309 dolarda haftanın en düşük seviyesi oluştu.

Ethereum fiyatı şu anda zararları konsolide ediyor ve 320 doların üzerinde işlem görüyor. 400 dolardan 309 dolara düşen aşağı yönlü hareketin %23.6 Fib. geri çekilme seviyesinin yakınında engellerle karşı karşıya. Yükseliş yönündeki ilk büyük direnç 340 dolar.

Ayrıca 4 saatlik ETH / USD paritesi grafiğinde 340 dolara yakın direnç gösteren çok önemli bir düşüş eğilimi çizgisi var. Bir sonraki ana direnç 350 dolar.

Ethereum’un pozitif bir bölgeye geçmesi için 340 dolarlık direncin üzerine çıkması ve ardından önümüzdeki seanslarda 355 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkması gerekiyor.

Ethereum fiyatı düşmeye devam edebilir

Ethereum 330 dolarlık direnç bölgesini temizleyemezse, aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir. İlk destek 309 dolar ve bir sonraki büyük destek 300 dolar. 300 dolar seviyesinin altındaki bir günlük kapanış, başka bir düşüş başlatabilir ve fiyat yakın vadede 260 dolar seviyesine düşebilir.

Teknik göstergeler

  • 4 saatlik MACD – ETH / USD için MACD düşüş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 40 seviyesinin oldukça altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 300 dolar
  • Ana Direnç Seviyesi: 355 dolar

Sitemizde paylaşılan analizler bilgilendirme amacı taşıyıp, yatırım tavsiyesi içermemektedir.

BitcoinKripto para analizleri ile ilgili en güncel içeriklere ulaşmak ister misiniz?>>> Hemen enkriptohaber.com/analizsayfamızı ziyaret edin, gelişmeleri kaçırmayın!
Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, YouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu