Bitcoin HaberleriSon Dakika

Bakkt, Bitcoin Aylık Vadeli İşlem Ticareti Yeni Rekorunu Kırdı!

Atlanta merkezli ICE tarafından işletilen platform, fiziksel olarak yerleşik Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri sunuyor ve Bitcoin‘i benimseme konusunda daha ileriye götürmek için tasarlandı. Bakkt hayal kırıklığı yaratan bir başlangıç yaptı ve birçok kişi tarafından pek de önemli olmayacağı kanısına varıldı.  Sürekli olarak etkileyici ve istikrarlı bir büyüme yaşıyor ve birçok kişiyi şaşırttı.

Bağımsız çalışan ancak platformun ticari faaliyetleriyle ilgili gerçek zamanlı bilgi ve özetler sağlayan Bakkt Volume Bot‘a (@BakktBot) göre, Bitcoin‘de aylık toplam 124 Milyon Dolar’lık toplam ciro rekorunu kırdı. Yeni rekor bir önceki rekordan % 89‘luk etkileyici bir yükseliş gösterdi. Bakkt Bot‘un aynı tweet’i, platformun azami açık faizinin, son rekorundan % 218 daha büyük olan 4.3 Milyon Dolar‘a ulaştığını göstermektedir.

Bakkt Bot, yeni kayıtlar düzenlerken yaptığı açıklamada, platformun her zaman yüksek bir seviyeye çıkarak yeni bir rekor olan 42.52 milyon Dolar‘lık 5.671 sözleşme sattığını da bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu