Bitcoin HaberleriManşet

Bitcoin Fiyatı Önümüzdeki 5 Yıl Boyunca Yükselecek!

Son zamanlardaki Bitcoin fiyat dalgalanmalarına rağmen, Spencer Bogart, bir numaralı kripto paranın önümüzdeki beş yıl içinde yukarı doğru büyümeye devam edeceğini söyledi. Blockchain Capital‘ın ortağı, Çin politikalarının BTC’nin performansı üzerinde önemli derecede olumsuz etki olarak görmüyor.

Bloomberg ile röportajında Bogart, Bitcoin’in geleceği konusunda iyimserliğini dile getirdi. Daha fazla BTC fiyat artışı potansiyeli hakkında yorum yapan Spencer Bogart:

‘’Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde, son beş yıldan daha az başarılı olacağını söylemenin riskli bir bahis olduğunu düşünüyorum. Yani tüm eğilimler aksini gösteriyor.’’

Bogart’a göre, BTC’nin potansiyelinin uzun vadeli bakış açısı daha net bir şekilde anlaşılabiliyor. Bogart için geçici fiyat hareketi eğilimleri, ağın temelini oluşturan temeldeki tutarlı gelişmeleri engellemek için çok az şey yapıyor.

Bu tutarlılığa ve pazarda köprü olarak faaliyet gösteren şirketlerin yaşadığı büyümeye bağlı olarak, Bogart BTC‘nin sadece daha da yükselmeye devam edeceğini belirtti. Bogart, fiyat düşüşlerinin Bitcoin temelleri üzerinde herhangi bir olumsuz etkisinin olmadığını sürekli olarak dile getiriyor.

Blockchain Capital’in ortağı, Bitcoin ile Facebook’un Libra’sı gibi dijital varlık projeleri arasındaki farkı da açıkladı. Bogart’a göre, Bitcoin küresel yayılımı ve kripto para biriminden sorumlu merkezi bir otorite olmadığı için düzenleyici onay almasına gerek duymuyor.

Bununla birlikte Bogart, kesin düzenleyici önlemlerin ortaya çıkmasının daha geniş BTC kabulü için olumlu olacağını belirtti.

Spencer Bogart:

‘’Bitcoin‘in geleceğinin hiçbir şekilde Çin’in yaptıklarına bağlı olduğunu sanmıyorum.’’

Bogart‘a göre, Pekin‘deki yetkililerin genel olarak Bitcoin ve kripto paralarla ilgili yaptıklarını anlama zor. Kripto ticaretindeki son sıkıntılara rağmen, Huobi ve OKEx gibi platformlar Çin‘deki düzenleyicilerden olumlu muamele yanıtlar alıyor gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı,2019 yılındaki fiyat artışı şu anda % 80 civarında ama 2017 sonrasındaki en yüksek seviyesinin (ATH) % 63 gerisinde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu