Bitcoin HaberleriAltcoin HaberleriManşetSon Dakika
Trend

Circle, Poloniex Müşterilerini Uyardı!

Circle, ABD merkezli Poloniex müşterilerini, 16 Aralık’tan önce varlıklarını geri çekmeleri konusunda uyardı.

Global bir Blockchain finans şirketi olan Circle, Poloniex kripto borsası ile yollarını ayırma işlemini tamamlıyor. Bir duyuruda, şirket ABD’deki Poloniex müşterileri için ücret almaya başlayabileceğini söyledi.

Şirketin gönderisine göre, Poloniex’in ABD müşterileri, 16 Aralık tarihinden önce tüm varlıklarını geri çekmek zorundalar. Paralarını geri çekmeyenler, Poloniex ABD hesaplarına doğrudan erişimini engellenebilir ya da hesaplarındaki varlıkların USDC olarak işlem görmesini ve saklanmasını sağlayabilir.

Bunun dışında, bazı kullanıcılardan aylık servis ücreti ve bir defalık işgal ücreti alınabilir. Şirket, kullanıcılardan toplam hesap bakiyesinden daha fazla borçlandırılmayacağını belirtti.

Circle’ın Poloniex’le mücadelesi, 2018’de borsaya girmesinden bu yana birçok raporun konusu oldu. Poloniex faaliyetlerini Bermuda’ya taşıyarak canlandırmaya çalıştıktantan sonra, iki şirket  ekim ayında ayrılmaya karar verdiler.

ABD Poloniex müşterileri için 1 Kasım’da alım satımın sona ermesine ve  geri çekilme son tarihinin açıklanmasına rağmen, Circle, müşterilerinin karşılaşacağı tepkilerle ilgili hiçbir ayrıntı vermedi.

Çok sayıda kullanıcı, üst düzey onaylı hesaplar olmasına rağmen hesaplarının dondurulmasından şikayetçi oldu. Bazı müşteriler ise, fonlarının USDC‘ye çevrilmesi ihtimalinden endişe duyuyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu