Bitcoin Haberleri

CME Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri Sona Erdi!

CME Group’un aylık Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri, ayın son işlem günü olduğu için sona erdi. Son volatilite ile birlikte, BTC vadeli işlem sözleşmelerinin hacmi de geçtiğimiz ayın en yüksek sayısına ulaşması nedeniyle CME’de yükselişe geçti. Bitcoin, sözleşmelerin sona ermesinden hemen önce, son 24 saat içinde artış gösterdi.

Bitcoin’in fiyat performansına bakıldığında, kasım ayı boyunca dalgalı ve fiyattaki ani yükselişlerin aynı zamanda CME’de işlem gören Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmelerinin hacminde de artışa yol açtığını görüyoruz.

Bitcoin’in fiyat dalgaları sadece son birkaç günde neredeyse 1.000 dolar kazanmayı başardı. Çarşamba günü, kripto para birimi 6.850 dolara düştü, ancak şu anda 7,750 dolardan işlem görüyor.

İlginçtir ki, bir kaç günü iyi geçiren sadece Bitcoin değil. BTC hakimiyeti son birkaç gündür % 66.7 civarında sabit kaldığından, diğer tüm büyük kripto para birimleri yeşilde işlem görüyor.

Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin sona ermesinin ve uzlaştırılmasının CME üzerindeki sözleşmelerinin fiyat üzerinde bir etkisi olup olmayacağını göreceğiz. Ters baş ve omuz deseni Bitcoin’e 8.300 dolar daha hedef vermiştir. Ulaşıp ulaşamayacağından emin olmasa da, ayarları şu ana kadar sağlıklı görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu