Nedir? - Kripto Para HaberleriManşetSon Dakika

Binance Cloud’un Detayları Ortaya Çıktı!

Ticaret hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, borsanın engin teknolojisini ve verilerini kullanarak kripto para borsası başlatmak isteyenler için Binance Cloud‘u piyasaya sürüyor.

Yeni platform, kullanıcıların, geliştiricilerin ve yatırımcıların Binance’ın “teknoloji, güvenlik ve likiditesini” kullanarak kendi dijital varlıklarını başlatmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao:

“Binance Cloud, müşterilerine ve küresel iş ortaklarına eksiksiz bir anahtar teslim değişim platformu çözümü ile destekleyerek yeni finansal altyapıyı blockchain teknolojisine dayanan açık bir platformda birleştiriyor. Binance’ın teknolojisine ve kaynaklarına bir altyapı sağlayıcısı olarak erişim sağlamaya odaklanan bu girişimlerle, platformlara ve iş ortaklarına yönelik teknik zorlukları sınırlayarak kullanıcılarına ve yerel fiat erişimine odaklanmalarını ve küresel kripto para kullanımını benimsemelerini hızlandırmayı amaçlıyoruz. Binance Cloud daha önce piyasada bulunmayan bir ürün paketidir. Binance’ın kalite deneyimini dünya çapında farklı markalar, topluluklar ve pazarlar aracılığıyla paylaşmak istiyoruz.”

Binance, iş planını yeni platformla geliştiricilere yeniden odaklıyor. Binance Cloud kullanıcıları, tüketicileri için son derece likit ve derin bir pazar oluşturmak için borsa tarafından sağlanan büyük veri güvenlik sistemlerinden, ticaret risk kontrollerinden ve eşleşen motorlardan yararlanabilecekler.

Ek olarak, yeni platform kullanıcılara perakende ve kurumsal müşterileri için geniş bir yelpazede ticaret yapmalarını ve kripto para alışverişi (B2B2C) hizmetleri sunacak.

Binance Cloud, yol haritasının bir parçası olarak yakın gelecekte ortakları için, bahis ve tezgah üstü ticaret hizmetleri (OTC) ve İlk Borsa Teklifi (IEO) platformu üzerinden token lansman yetenekleri de dahil olmak üzere daha fazla özellik ekleyecek. Binance Cloud tarafından tamamen desteklenen ilk büyük dijital varlık borsası, 2020 Mart ayının başlarında başlayacak.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mutlu Demirkapı

Girişimci ve YouTuber Olan Mutlu Demirkapı, kripto para alanında çeşitli incelemeler ve araştırmalar yaparak kendisine bu alanda misyon yüklemiştir. En Kripto Haber yazarları arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu