DiğerleriAltcoin HaberleriNedir? Nasıl? Neden?

BKEX ve BMS Ortaklığa Giriyor

Binance Kayıt Linki

Fight To Fame BMS, Vancouver merkezli dünyaca ünlü kripto borsası BKEX ile işbirliği yaptığını duyurdu. Önde gelen iki kuruluş arasındaki entegrasyon, BKEX’in FF Token’i duyuran dünyanın ilk kripto ticaret kuruluşu haline gelmesini sağlayacak. BKEX ve Fight to Fame BMS ortaklığı, sonuçları görmek için sabırsızlıkla bekleyen blockchain meraklılarının dikkatini çekti.

Stratejik ortaklıkla ilgili en son bilgilere göre, ekibin geçmişte şirketlerle işbirliği yaptığı ülkelerde açık olacak olan satış öncesi etkinliğinde BMS tokenleri alınabilecek. Bunlar arasında Peru, Meksika, Güney Afrika, Tayland, Orta Doğu, Vietnam, Myanmar ve Avustralya’dan önde gelen firmalar yer alıyor. Son zamanlarda, Güney Kore’nin başkenti Seul, platformun ilk ofisini lanse edilmesine yardımcı olmuştu.

Fight To Fame BMS’den Dev Adım

Fight To Fame BMS, oyuncuların kaydı, yarışmalar, merkezi olmayan oylama sistemi ve bir aksiyon yıldızı gerçeklik şovu gibi bir dizi sürecin geliştirilmesinde blockchain teknolojisini kullanmak için hazırlanıyor. Gösterinin; olaylar, filmler ve devasa küresel fan kitlesi arasındaki ilişkiyi güçlendirmesi amaçlanacak.

BMS, ilk blockchain + spor + film iş modülünü dünyaya sunmak için blockchain teknolojisi ve kripto para ile devrim niteliğinde bir çözümcü hizmet sunuyor. Yenilikçi platformun filmler ve etkinlikler için ulusal standartlar koyması muhtemel duruyor. Ayrıca oyuncular, film yapımcıları ve hayranları arasında kolayca erişilebilir ilişkiler kurmak içinde çabalanıyor. Her hangi borsada listelenmeden önce bile, FF token çıkarılmış ve dünya çapında 50’den fazla ülkeye ait büyük yatırımcılardan yüksek miktarda destek aldığı söyleniyordu.

BKEX Borsası

BKEX borsası, büyük müşteri tabanına BTC, ETH, EOS, NEO vb. 85 işlem hizmeti sunarak günlük bazda 1.8 Milyar Dolar işlem hacmine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu