Nedir? Nasıl? Neden?

C.Hoskinson, Kripto Endüstrisindeki Son Durumu Değerlendirdi

Binance Kayıt Linki

Cardano‘nun yaratısıcı Charles Hoskinson, Aralık 2013’ten bu yana kripto para piyasasında meydana gelen en büyük düşüşten sonra ihtiyatlılık çağrısı yaptı. Hoskinson‘a göre, kripto para endüstrisi krizden kazanan taraf olacak ve mevcut finansal sistemin yerini alacak.

Son yayınladığı video da Charles Hoskinson, coronavirüsün yayılması ve küresel finansal piyasalarda ve kripto para piyasasında ortaya çıkan panik hakkında değerlendirme yaptı. Hoskinson, Dow Jones‘un 1987’de Kara Pazartesi’den bu yana en büyük düşüşünü yaşadığını ve Bitcoin‘in Mt Gox çöküşünü takiben Aralık 2013’ten bu yana tek bir günde en büyük kaybı yaşadığı için yatırımcıları ihtiyatlı davranmaya çağırdı.

Hoskinson‘a göre, coronavirüs küresel ekonomik krize yol açabilecek önemli bir ekonomik olay haline geliyor.

Charles Hoskinson:

”Yine de, bir adım geri çekilip düşünmek önemli. Toplumu çökertecek kadar büyük sorun yok. Gerçek şu ki, korku ve belirsizlik dönemindeyiz. Ve korku gerçeklikten çok daha kötü.”

Cardano’da Bu Krizden Faydalanacak

Hoskinson‘a göre, kripto para endüstrisinin temelleri hala eskisi kadar güçlü ve Cardano coronavirüsten etkilenmedi.

Charles Hoskinson:

”Yol haritalarımızın veya programlarımızın hiçbiri değişmedi ve her gün çok çalışmaya devam ediyoruz. Ve gerçek şu ki, kripto para alanındaki çoğu insan için aynı gerçek. COVID gittikten çok sonra Cardano burada olacak. COVID gittikten çok sonra sektörümüz burada olacak.”

Hoskinson, bu kırılgan finansal sistemin acil kredileri, merkez bankası tahvil alımları, para basımı ve faiz indirimlerinin çözüm olmadığını söyledi. Bu başarısız finansal sisteme tek uzun vadeli çözümün kripto para endüstrisi olduğunu belirterek, bu yüzden Hoskinson tüm endüstri liderlerini mevcut durumu sakinleştirmeye çağırdı.

Charles Hoskinson:

”Endüstrimizin tüm liderlerini benzer bir mesaj vermeye çağırıyorum. Sakin olma zamanı. Hepimizin neden burada olduğumuzu sorma zamanı. Fazladan bir dolar yapmak mı, % 10 arttığını görmek mi yoksa dünyayı değiştirmek için mi buradayız?”

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu