Nedir? - Kripto Para HaberleriSon Dakika

Justin Sun, Kripto Paralar Hakkında Yeni Açıklamalar Yaptı!

Kripto para benimseme oranı son birkaç yılda alım satım ve pazar yatırımı açısından önemli ölçüde iyileşmiş olmasına rağmen, kripto varlıkları ticari kullanım açısından yüksek standartlara ulaşamadı.

Tron Vakfı‘nın CEO‘su Justin Sun, dijital varlıkları günlük olarak faydalı kılacak kilit faktörler üzerine yeni açıklamalar yaptı.

Justin Sun, şu anda alınacak en önemli önlemlerden birinin daha yüksek bir fiat para rampası girişi uygulamak olduğunu belirtti. Fiat rampası, fiat sermayesinin dijital para birimleri cinsinden dönüşümü, ardından FinCen‘in para iletim yasalarından ayrılmasının ardından kullanıcılar arasında dağılımıdır.

Justin Sun:

Circle USDC yapıyor, Tether USDT yapıyor ve Poloniex, Binance gibi tüm bu şirketler gerçekten fiat rampa konusunda yardımcı olmak için çok çalışıyorlar.”

Daha fazla sayıda kullanıcının dijital varlıkları elde etmesini ve kripto para ekosistemine girmesini sağlayacağı için, fiat rampa üzerinde artış geliştirmek önemli.

Sun ayrıca, daha iyi altyapının kullanılmasının etkili olduğunu vurguladı. Bunu başarmak için, büyük teknolojik organizasyonlarla yapılan önemli işbirliğinin zorunlu olduğunu ve ilk adımın Blockchain olduğunu söyledi.

“Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo, Vivo ve OnePlus gibi tüm telefon üreticileri  Blockchain’i kucaklarsa kesinlikle sektörümüze daha fazla insan getirecek.”

Sun, kriptoyu bankacılık sektörüne dahil etme konusunda da oldukça iyimser.

Geçmişte, birkaç bankacılık sektörünün ve dijital varlıkların göze çarpan bir şey görmediğini gösterdi. Justin Sun, Fidelity’nin ve diğer büyük finansal kuruluşların gösterdiği ilgi, bu tür işletmelerin ticaret ve borsa işine ya da velayet alanına girmeye hazırlandıkları fikrini hatırlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu