Nedir? Nasıl? Neden?Manşet
Trend

Koineks Gitti THODEX Geldi. İşte Yeni Borsanın Detayları!

Binance Kayıt Linki

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından olan Koineks, yeni bir yolculuğun ilk adımını attı. Daha önce bir kaç yenilik ile piyasaya kök salan borsa geçtiğimiz günlerde ABD Lisansı ile faaliyet göstereceğini ve isim değişikliğine gideceğini bildirmiş, En Kripto Haber olarak bu bildiriyi sizlere aktarmıştık. Beklenen duyuru az önce Koineks Borsasının resmi sitesinden aktarıldı.

Büyük değişimin başladığını kullanıcılarına aktaran borsa, 6 Mart‘ta kullanıcıları ile buluşturmayı planladığı yeni arayüzünün ismini THODEX olarak belirledi.

THODEX ismi ve ayrıca ABD’den FinCen MSB Lisansına sahip olarak işlemlerine devam edecek Koineks, yaptıkları açıklamada; dünyanın önde gelen borsalarından olma yolundaki hedefleri adına attıkları bu adımın haklı gururu yaşadıklarını belirtti.

Şirket CEO’su Faruk Fatih Özer Twitter’da yaptığı açıklamada:

Koineks artık Thodex! Bir “ilk”e daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz. ABD’den aldığımız FinCen MSB lisansıyla globale açılan ilk yerli kripto para borsası olduk. Şimdi de Thodex ismiyle birçok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyoruz.

Koineksten Yapılan Tam Duyuru Metni;

Değerli kullanıcılarımız,Büyük değişim başlıyor! Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından olma hedefi ile çıktığımız yolda en önemli adımımızı atıyoruz. Kullanıcılar tarafından daha kolay benimsenebilir olacağını düşündüğümüz yeni marka ismimiz THODEX’i duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Yeni adımız THODEX ile ABD’den FinCen MSB lisansına sahip olarak Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.THODEX ile birlikte artık daha büyük hacimli pazarlara erişebileceksiniz ve tüm dünyadaki kripto para yatırımcılarıyla aynı platformda buluşacaksınız. Üstelik avantajlarla dolu ve küresel çapta yatırım yapabileceğiniz THODEX dünyasında, mevcut hesabınızla işlem yapmaya devam edebileceksiniz.

Borsanın aktif olduktan sonra mevcut kullanıcılar ve yeni kullanıcıların da 2020 model Porsche Panamera GT5 kazanma imkanlarının olacağı bir çekiliş gerçekleştirileceği aktarıldı.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

5 Yorum

  1. Bu dönem kripto para yatırım dönemi değil ama borsaya üye olunabilir en azında takip için üye olunur. Anlık takip için de alarmı hizmete sokmaları diğer borsalara karşı bir adım öne geçirtti.

  2. Bitcoin ve diğer paralarda anlık değişimler çok var Thodex’le bu koinlerin değişimlerini takip edebiliriz diye düşünüyorum.

  3. Borsa baya bi büyümüş. Ayrıca sevindim de yani Türkiye için ekonomi de ilki yaşamış olduk. Borsanın sunduğu yeniliklerde yaşanılan sorunları ortadan kaldırıyor.

  4. Lisanslı bir borsaya geçiş yapmaları çok iyi oldu. Borsalarda ilk soru güvenilir mi oluyor. Lisan alma ve güveni yakalamak sadece kurulduğu ülkede değil hizmete açılacağı her ülkede başarılı olacağı anlamına gelir. Ekstra ekonomi̇ye olumlu bi̇r katkıda da bulunurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu