Blockchain HaberleriNedir? - Kripto Para HaberleriSon Dakika

Tribe, Girişimler İçin 16 Milyon Dolar Topladı

İkinci Tribe hızlandırıcı fon turu, Blockchain girişimlerine yardımcı olmak için yaklaşık 16 Milyon ABD Dolar’ı topladı.

Son finansman turunda, Tribe dokuz küresel girişimden yararlanacak. Blockchain teknolojisini kullanarak dünya çapındaki sorunlara yardımcı olacak çözümler geliştiriyorlar. Tribe, şirketlerin ilerleyen zamanlarda yaşayacağı zorluklarla mücadele etmek için tasarlanmış benzersiz bir girişimdir.

Tribe altındaki girişimler ne yaptıkları ve dünyayı nasıl etkiledikleri konusunda oldukça çeşitlidir. Örneğin, AID Tech, ademi merkeziyetçi ve birlikte çalışabilir bir dijital kimlik protokol sistemi geliştiriyor. Bir başka girişim ise WhiteCoat; güçlü bir Blockchain mobil uygulama kullanarak sağlık çözümlerini uzak yerlere dağıtmayı hedefliyor. Bu uygulama hasta kimliği doğrulama protokollerini hızlandıracak ve veri ihlali durumunda tıbbi kayıtların kötüye kullanılmasını önleyecektir.

Tribe hızlandırıcı programından Ng Yi Ming:

‘’Blockchain benimsenmesi temel amacımız. Akıllı Ulus hedefine ulaşmayı hedeflediğimiz için, teknik sistemlerimizi güçlendirecek en yeni teknolojileri kullanmak istiyoruz.’’

Ayrıca ortaklarından biri olan Mighty Jaxx‘in dijital sertifikaları yayınlayan ve onaylayan bir sistem geliştirdiklerini de açıkladı.

Nisan 2019’daki fon sağlama turunda yaklaşık 12 Milyon Dolar topladı. Nielson, Intel ve Citi Bank’da dahil olmak üzere birçok kurumsal ortağa sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu