Nedir? - Kripto Para Haberleri

Android ve iOS için, TronWallet yeni sürümü geliyor

Dünyanın en güvenilir cüzdan çözümlerinden biri olan TRONWallet & Getty / IO, müşteri deneyimini daha önce hiç olmadığı kadar zenginleştirmek için en son yenilikçi ve gelişmiş 3.1.5 sürümünü tanıttı. Yükseltme, Apple Store ve Google Play Store‘da mevcut olacak.

Yeni başlatılan çözüm, Bitcoin / USDT çiftleri için takas desteği, düşük döviz kuru ve takas fiyatı ve 12 dilde destek ve Backup desteğinin oluşturulması için kolaylaştırılmış süreçler gibi bir dizi karlı özellikle gelecek. Yeni arayüzde, kullanıcıların takas ücretlerini en aza indirmelerine yardımcı olacak VIP Tier Tool adlı bir araç da bulunacak. Yeni güncellemenin TRONWallet sisteminin popülaritesini artırması muhtemel görünüyor.

Resmi duyuruya göre, yükseltme, TRONWallet ve Getty / IO‘nun özel uzmanları tarafından, kripto paraların ağda takas edilmesini sağlayan kullanıcılar için seçenekler aralığını genişleterek müşterilerin yükünü hafifletmek için tasarlandı. Kullanıcılar artık TronWallet mobil uygulamasında Bitcoin’i USDT ile değiştirebilir veya tersini yapabilirler. USDT-TRON takas için kullanılabilen USDT, şu anda 598 Milyon USD’lik bir piyasa değerine sahip. USDT-TRON işlemleri 3 saniye içinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. İlginç bir şekilde, BTC / USDT takas özelliği, müşteriler için kripto paraların oynaklığıyla başa çıkmada önemli bir rol oynayacak. BTC ve USDT, varlıklarının HODL edilmesi yanı sıra kârın artmasına yardımcı olacak.

TWX tokeninin sahiplerinin de VIP Tier Tool hizmetlerine erişmelerine izin verilecek, bu da takas ücretlerini %25 oranında azaltmalarına yardımcı olacak. TWX ve takas ücretleri arasındaki ilişki dolaylı olacak, bu da daha fazla TWX’e sahip olan müşterilerin daha az TWX tokeni alacak olanlara kıyasla daha düşük bir takas ücreti ödemek zorunda kalacağı anlamına gelir. TronWallet, Lifetime Subscription Token sahiplerinin takas ücretlerinin değerinde ekstra bir indirim yapacak.

Sürüm 3.1.5 Gelişmiş Özellikleri:

  • Daha iyi tarayıcı değişikliği hesapları
  • Ayarlar menüsüne sosyal hesaplar ekleme
  • QR Kod ile BTC göndermeye çalışırken hata sorunlarını çözme
  • Tarayıcıda geçmiş sorunu çözme
  • Portföy ekranı grafik sorunlarını düzeltme
  • Portföy ekranında token öğesi düzenini çözme
  • Seçilen kullanıcı hesabı için işlem görüntülemesini iyileştirme

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu