Nedir? - Kripto Para HaberleriManşetSon Dakika

TronWallet Güncellenmiş Sürümünü Çıkardı

Kripto para cüzdanı ve dijital borsa olan TronWallet, toplum için en iyi cüzdan olmak ve rakiplerini geçmek için en son sürümü TronWallet 3‘ü piyasaya sürdüğünü açıkladı. Bitcoin desteğini de mobil uygulamasına ekledi. Ethereum, platforma gelecek olan bir sonraki kripto para.

Yükseltmeden sonra, TronWallet 3 Bitcoin‘i artık hem PC hem de mobil sürümleri için destekliyor. Yükseltme artık 180’den fazla ülkeden 160.000 kullanıcının Bitcoin’i tutmasına ve TronWallet’lerinde işlem yapmasına izin veriyor.

TronWallet ekibi, Bitcoin’i uzun zamandır entegre etmeyi planlıyordu. Çünkü çok sayıda müşteri sürekli olarak BTC desteğinin entegrasyonunu istiyordu. Projenin ekibi artık kullanıcı çevresini genişletmeyi ve Bitcoin hayranlarını TronWallet 3’ü kullanmaya teşvik etmeyi planlıyor.

Bitcoin, TRX ve Tron destekli tokenler dışında listelenen cüzdandaki ilk kripto para. Bu şekilde TronWallet, çok para birimli cüzdan olma yolunda bir adım daha attı. Diğer kripto paraları da yakında listelemeyi planlıyor.

Platform ayrıca, TronWallet 3’de, portföydeki her bir kripto parayı tek bir yerde tutulmasına ve müşterilere bu paraları yönetmenin kolay bir yolunu sağlayan yeni bir özellik sunacak.

Mutlu Demirkapı

Girişimci ve YouTuber Olan Mutlu Demirkapı, kripto para alanında çeşitli incelemeler ve araştırmalar yaparak kendisine bu alanda misyon yüklemiştir. En Kripto Haber yazarları arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu