DiğerleriAltcoin HaberleriNedir? Nasıl? Neden?Son Dakika

Changpeng Zhao: Çin’e Giriş Zor

Binance Kayıt Linki

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Malta merkezli Binance, kripto tabanlı hizmetler sunma konusunda kendi ekosisteminin geliştirilmesinde çok proaktif olmuştur. Kripto borsasının CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde şirketin büyümesi hakkında konuşmak ve kripto kitlesinin benimsenmesiyle ilgili gelecek planlarını paylaşmak için bir Blockhow röportajında yer aldı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao:

‘’Çin Başkanı Xi Jinping’in Blockchain teknolojisini destekleyen konuşmasının ardından ticaret hacminde kesinlikle genel bir artış kaydetti.’’

CZ, Çin yönetişim açısından merkezileşmiş ve sınırlanmışken, ülkenin teknolojiyi ve çeşitli uygulamalarını denemek ve anlamak için yeterli alana ve etkinliğe sahip olduğunu açıkladı. Malta merkezli Binance’in Çin’e girişi ile ilgili bir soruya cevap veren CZ, kripto borsalarının ve ülkedeki madencilik topluluğunun önceden var olmasından dolayı zor olacağını belirtti.

Kripto’nun gelişmiş dünya ve geri kalanı tarafından nasıl farklı göründüğüne geri dönen Zhao, ABD’deki kripto para biriminin benimsenmesinin yönetişimin yayılması kadar zor olduğunu söyledi.

Changpeng Zhao:

“Başkan Trump, Başkan Xi’nin Çin’de sahip olduğu kadar (ABD’de) güce sahip değil. Çin’in kendi devlet destekli dijital para birimi dijital Yuan’ı çıkarmayı planlıyor. Merkezi bir stabil koin’e sahip olmak hiç olmamasından daha iyidir. RMB ABD Doları ile rekabet etmeyi planladığı için, Çin’in merkezi kripto para birimi küresel kitleye daha az kısıtlama getirecek.’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu