Nedir? - Kripto Para HaberleriManşet

Koineks Dünyaya Açılmaya Hazırlanıyor!

Binance Referans Link

2017 yılı başlarında kripto para sektörüne yenilik katma hedefiyle başlayan Koineks, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren Türkiye‘deki en fazla kripto para çeşitliliği, en fazla anlaşmalı banka seçeneği ve ilk Bitcoin ATM’si gibi birçok yenilik ile en hızlı büyüyen kripto para borsası oldu. Şimdi ise, kripto para borsası Koineks, ABD’den FinCen MSB (Money Services Business) lisansı aldığını ve tüm dünyada hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Koineks borsasının yaptığı açıklama:

”Ülkemizde elde ettiğimiz başarı ve edindiğimiz tecrübeler ile 3. yılımızda hedefimizi daha ileriye taşıyor ve ABD’den aldığımız FinCen MSB (Money Services Business) lisansımız ile tüm dünyada hizmet vermeye başlıyoruz. Yine bir ilke imza atarak FinCeN MSB lisansına sahip Türkiye’deki ilk kripto para borsası olmanın gururunu paylaşıyoruz.

Yaşayacağımız bu değişim ve büyümeyi destekleyecek bir adım atarak, ülkemizde ve tüm dünyada kolaylıkla benimseneceğine inandığımız, yepyeni marka ismimizi açıklayacak olmaktan heyecanlıyız.  Bugüne kadar elde ettiğimiz deneyim ve başarıları, yeni marka ismimiz ile birlikte tüm dünyaya taşımayı hedeflediğimiz yeni bir dönem başlıyor. 

Bu değişim uzun zamandır beklenen birçok yenilik ve sürprizi beraberinde getirecek. Yeni marka ismimizi ve yeniliklerin detaylarını çok yakında tüm iletişim kanallarımızdan paylaşacağız.”

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu