SponsorManşet

BlockDown Konferansı, 3D Sanal Dünyanın Kapılarını Açıyor

Binance Referans Link

BlockDown 2020, bugünden itibaren konferansa katılacak olan kişilerin sisteme giriş yaparak kendi avatarlarını oluşturabileceklerini duyurdu. Katılımcılar sistemde vücutlarını, kıyafetlerini ve aksesuarlarını diledikleri gibi ayarlayabilecekler.

Kripto para meraklıları Satoshi Is Female, Doge, ve favori kripto para projeleri gibi popüler kripto kültür kıyafetleri arasından da seçim yapabilecekler.

Heyecanın artmasıyla beraber BlockDown bugün, 16 Nisan saat 9’da halka açılacak olan 3D sanal dünyasından daha fazla görüntü ve video fragman yayınladı.


BlockDown 2020, kısa bir süre önce Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Erik Voorhees gibi isimlerin yanı sıra Stellar’dan Jed McCaleb, CoinMarketCap’den Carolyne Chen ve Dünya Sağlık Örgütü ortağı MiPasa gibi büyük isimlerin de 16-17 Nisan’da yapılacak olan online konferansa katılacaklarını duyurdu.

Bunun yanısıra BlockDown 2020, 17 Nisan’da Bitcoin Maxsimalism’e karşı Bitcoin Minimalizmini konuşup tartışmak üzere ShapeShift CEO’su Erik Voorhees ve Jimmy Song’un bir araya geleceklerini duyurdu.

Ayrıca Jed McCaleb’in CoinTelegraph editörlerinden Jay Cassano ile bir sohbet gerçekleştireceği bildirildi.

Sanal konferans son olarak kullanıcılarına biletlerini BTC, BCH ya da ETH ile alabilecekleri kripto para ödeme sistemi eklediklerini duyurdu.

Blockchain PR ajansı EAK Dijital’in CEO’su Erhan Korhaililer, bu konferansa milyarlarca insanın bu ölümcül enfeksiyonun daha fazla yayılmasını önlemek için sosyal izolasyona girdiği bu zamanda kripto para topluluğunu bağlı tutmanın bir yolu olarak tasarlanan ve oluşturulan bu sanal konferansa daha büyük isimler getirmekten memnun olduğunu söyledi.

Erhan Korhaililer:

“BlockDown, Blockchain etkinlik endüstrisini sarsacak. Yaratıcılığı ve ortaya çıkması sebebiyle daha önce karşılaştığım herhangi bir şeye benzemiyor. Katılımcılar kısa bir zaman dilimi içinde inşa ettiğimiz 3D dünyanın kalitesini görünce çok şaşıracaklar. Sanal etkinlik alanının izolasyon süreci geçtikten sonra da çekiciliğini koruyacağına inanıyoruz.”

BlockDown konuşmacıları ise şöyle:

  • Changpeng Zhao, Binance kurucusu ve CEO’su
  • Da Hongfei, NEO kurucusu.
  • Erik Voorhees, ShapeShift CEO’su
  • David Chaum, XX Network kurucusu
  • Roger Ver, Bitcoin.com kurucusu
  • Jimmy Song, Bitcoin eğitimcisi ve Blockchain programcısı
  • Carylyne Chan, CoinMarketCap geçici CEO’su ve strateji sorumlusu

BlockDown 2020 biletleri satışa çıktı. Daha fazla bilgi için www.blockdownconf.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kripto para yöntemiyle ödeme yapmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu