Altcoin HaberleriManşetSon Dakika

Galatasaray Taraftar Token Arzı Başladı!

Galatasaray taraftar etkileşimi ve ödüllendirme uygulaması Socios.com’daki ilk taraftar oylaması başladı. İlk oylamada taraftarlar, Galatasaray takımının Türk Telekom Stadyumu’nda sahaya çıkarken çalacak Galatasaray marşını seçecek.

Taraftarlar, Socios.com uygulamasındaki ilk oylamada $GAL Taraftar Token’lerini kullanarak aşağıdaki 5 seçenekten birini seçecekler.

  • Re Re Re Ra Ra Ra
  • Çocukluk Aşkımsın
  • Kupalara Layıksın
  • Şereftir Seni Sevmek
  • Şampiyonsun Galatasaray

Oylamada sadece $GAL Taraftar Token sahipleri oy kullanabilecek olup $GAL Taraftar Tokenleri yalnızca Socios.com uygulamasında başlayan Taraftar Token Arzı ile satın alınabilecek. Socios.com’un resmi kripto parası Chiliz’in ($CHZ) fiyatındaki değişime bağlı olarak $GAL Taraftar Token’leri yaklaşık 10 TL’lik fiyata sahip olacak. $GAL Taraftar Token’leri bir kez satın alındığında harcanmaksızın tüm oylamalarda kullanılabilecek.

Oylamada oy kullanan taraftarlar, platform üzerinde ödül puanları kazanacak ve kazandıkları puanlarla VIP maç bileti, stadyum turu, antrenman ziyareti gibi deneyimlerin yanında lisanslı ürünler başta olmak üzere çeşitli ödüller kazanma fırsatı yakalayabilecekler. Taraftar Token’i topladıkça ve uygulama içinde etkileşime girdikçe taraftarlar, daha çok ödül puanı kazanacak ve ödül kazanma şanslarını artırabilecekler.

Kullanılan her oy blockchain teknolojisiyle kaydedilecek olması sayesinde oylama sonuçlarına tümüyle şeffaf ve güvenli bir şekilde erişilebilecek.

Ocak ayı boyunca Socios.com uygulamasındaki artırılmış gerçeklik modu Token Avı’nda yüz binlerce Chiliz ($CHZ) ve sınırlı sayıda $GAL Taraftar Tokeni ücretsiz olarak avlanmaya uygun hale getirilmişti. Bu süre içinde Token Avı ile Chiliz ve Galatasaray Taraftar Tokeni avlayan taraftarlar biriktirdikleri Chiliz ve tokenlerini oylamalar için kullanabilecekler.

Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar $GAL Taraftar Token’ı Arzı hakkında açıklamalar yaptı:

“Milyonlarca Galatasaraylının taraftar oylamalarıyla sesini duyurabileceği ve aynı zamanda da kulüplerine gelir yaratabileceği bir sistemi lanse ediyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Gelişen teknolojileri göz ardı etmeyen ilklerin kulübü Galatasaray olarak Fransa, İspanya, İtalya ve İngiltere’den küresel rakiplerimiz ile birlikte Taraftar Token sistemini başlatıyor olmak bize büyük bir heyecan veriyor. Dijital dönüşüm vizyonumuzun bir parçası olarak blokzincir teknolojisini efektif olarak kullanan dünyanın öncü kulüplerinden biri olmak bizim için önemli bir adım olacak.”

Socios.com Kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus:

“Galatasaray taraftarlarının Socios.com için gösterdiği ilgi ve heyecan eşsizdi. İlk taraftar oylamasının başlamasından ve tutkulu Galatasaray taraftarlarına kulüpleriyle çok daha yakınlaşmaları için sağlayacağımız onlarca fırsattan ilkini gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum. Socios.com, kulüp ve taraftarlar arasında daha önce hiç görülmemiş bir köprü kuracak olmanın yanı sıra bunu yaparken taraftarlara kulüpleriyle etkileşime girme ve ödüller kazanma imkanı tanıyacak.”

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mutlu Demirkapı

Girişimci ve YouTuber Olan Mutlu Demirkapı, kripto para alanında çeşitli incelemeler ve araştırmalar yaparak kendisine bu alanda misyon yüklemiştir. En Kripto Haber yazarları arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu