Bitcoin HaberleriManşet

Bitcoin, 10.000 Dolar Seviyesini Geçemezse Düşebilir

Binance Referans Link

6 Nisan Pazartesi günü, Bitcoin 7.000 $’lık direnci kırdı ve şu anda 7.375 $’dan işlem görüyor. Buna ve son zamanlarda bazı temel gelişmelere rağmen, analistler BTC‘nin daha da yükselmesini veya düşüş eğilimini değiştirmesini bekliyorlar.

Kripto para analisti TheMoonCarl, Bitcoin‘in yükselen kama deseni yazdırıyor olabileceğini tweetledi. Analiste göre, bu durum aşağı yönlü bir oluşum ve BTC‘nin yakın vadede 4.000 $’a düşme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

Kripto para analisti RobertArtRobArt, mevcut fiyat artışının herhangi bir önem kazanması için Bitcoin‘in 10.400 $’a ulaşması gerektiğine inanıyor. Eğer 10.400 $’a ulaşamazsa, o zaman muhtemelen 5.000 $’ın altına düşeceğini belirtti.

Kripto para analisti George‘a göre, Bitcoin fiyatı 7.500 $’a yükselecek.

Glassnode tarafından yayınlanan son verilere göre, aktif Bitcoin adreslerinin miktarı son yirmi dört saat içinde arttı ve neredeyse on milyon ekleyerek %22.3 artış gösterdi.

Glassnode tarafından paylaşılan bir başka veri de, ortalama Bitcoin ücretinin aynı dönemde %43.2 oranında artması (0.42 dolardan 0.60 dolara).

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu