Bitcoin HaberleriBlockchain HaberleriAltcoin HaberleriSon Dakika

Blockchain İnternet’in Önüne Geçecek!

Kripto para topluluğundaki saygın simalardan biri olan Changpeng Zhao, Blockchain ve kripto paraların şu anki ve gelecekteki durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Binance’in kurucusu ve CEO’su piyasa, fiyatlar ve Blockchain’in dünya üzerinde İnternet’ten daha önemli bir etkisi olacağına olan inancını paylaştı.

Blockchain’in Dünya Üzerindeki Etkisi

En büyük kripto para birimi borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, günlük kripto para birimi fiyat işlemlerini takip etmediğini söyledi. Kısa vadeli fiyat tahminleri yapmanın zor olduğunu nitelendiren Zhao piyasa haberlerinin bu kadar iyi idare edemediğini ve aşırı tepki gösterdiğini aktardı. Binance, Blockchain’e ve kripto paralarının potansiyel küresel etkisine inanan bir firma.

Daha çok büyüme kaydediyor

Changpeng Zhao:

“Piyasa her zaman aşırı tepki veriyor. Fiyatı kısa vadeli olarak tahmin etmek çok zor; ancak 3, 5, 10, 100 yıl geçmişe bakarsanız, Blockchain toplumumuzda İnternet’ten daha büyük bir etkiye sahip olacak. Şu anda, muhtemelen kriptolu veya muhtemelen daha az olan popülasyonumuzun yaklaşık yüzde 0.1’i var, bu yüzden Blockchain’in potansiyel olarak büyümesi için bin kat daha fazla olması gerekiyor. Teknolojinin böyle büyümediğini biliyoruz; dünyayı bozacak, hayatımızı bozacak.”

Ayrıca birçok kripto para biriminin sınırlı bir arzının olduğu gerçeğine değimem CZ, daha fazla insan endüstriye katılacağını ve fiyatların sadece yukarı yönlü hareket edeceğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu