Bitcoin HaberleriSon Dakika
Trend

Bloomberg; Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar İçin Hazırlanıyor

Bitcoin fiyatı nihayet 8.000 dolar seviyesine yükselebilir. Bloomberg’e göre, önde gelen kripto para birimi alım eğilimine girmiştir.

Eğer alıcılar acele ederse, Bitcoin 2019’daki aylık grafiğindeki en büyük kırmızı mumdan hala kaçınabilir. Bitcoin son 24 saatte yüzde dört’lük artışın kaydedilmesinden sonra 7.827 dolardan el değiştiriyor.

Yine de BTC, kasım ayından bu yana 9.586 dolardan yüzde 19.1 oranında düştü. Kripto para yatırımcısı Mr. Anderson, boğaların 21 aylık üssel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde durmasının çok önemli olduğunu belirtti.

Teknik analist Omkar Godbole‘e göre, Bitcoin boğalarının geri dönüşünü üç günlük grafikte belirlemek için 7.380 doların üzerine çıkması gerekiyor. Boğaların ante yükseltmek istemesi durumunda, kripto kralının ters baş-omuz oluşumunu oluşturmak için, genellikle bir piyasa tabanını işaret eden yükseliş paterni oluşturmak için 8.200 doları kırması gerekir.

Bununla birlikte, Oanda’nın pazar analisti Craig Erlam, bu kısa vadeli momentumun Bitcoin’i çevreleyen düşüş eğilimini silmeyeceğini belirtti.

Craig Erlam:

“Son zamanlarda çok fazla düşüş eğilimi yaşandı ve sıçramada bir kayma önerecek hiçbir şey olmadığı açıktır.”

Bu durumda, Bitcoin’in son canlanması büyük olasılıkla sahte Çin rallisinde olduğu gibi kısa ömürlü olacak.

Bloomberg’in düşüş makaleleri nedeniyle kripto topluluğundan çok fazla ısı almasına rağmen, kısa vadeli fiyat çağrıları oldukça doğru olma eğilimindedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu