Bitcoin Haberleri

Bu teknik desene göre Bitcoin’in hedefi 12.000 dolar

Bitcoin 10.000 doları geçmek için yeterli momentum kazanmaya çalışıyor ve bu da çoğu altcoin‘in düşmesine neden oluyor. Bu arada analistler, Bitcoin‘de daha yüksek dalgalanmanın bir nedeni olarak inanılmaz derecede yükselen bir üçgen oluşumunun varlığına işaret ediyor.

Bunun BTC‘yi hangi seviyeye çıkarabileceğine gelince, bir analist 12.000 dolar civarında olan makro dirence işaret etti.

Haberimizin hazırlandığı sırada, Bitcoin %1.23 artışla 9.550 dolardan işlem görüyordu. Bu, dün belirlenen 9.300 dolarlık günlük düşük seviyesinden kayda değer bir yükselişe işaret ediyor.

Bununla birlikte, karşı karşıya olduğu en büyük direnç 10.000 dolar, çünkü bu seviyede düşüş eğilimi yaratan reddetmelerle karşı karşıya kaldı. Bitcoin‘in oluşturduğu ve tüm bu direncin üstesinden gelmesine yardımcı olabilecek bir teknik model var.

Kripto para analisti Teddy, bu model hakkında konuştu ve “ayıların görmenizi istemediği flama” olduğu şeklinde bir açıklama yaptı.

Bitcoin üst sınırını aşarsa kayda değer bir ivme kazanabilir.

Paternler yukarı doğru hareketlere yönelme eğiliminde, ancak Bitcoin’in mevcut fiyatının hemen üzerinde bulunan direnç oldukça önemli. Bununla birlikte, kripto para analisti Galaxy son zamanlarda aynı kalıba işaret etti ve sonunda kripto para birimini 12.000 dolara çıkaracağına inandığını açıkladı.

“BTC’de simetrik üçgen oluştu. En düşük 9.000’lere kadar düşme şansı var ama hepsi bu. 12 bin dolar geliyor.”

Diğer Bitcoin haberleri için enkriptohaber.com/bitcoin sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı