Bitcoin HaberleriTop 10DiğerleriAltcoin HaberleriSon Dakika

Skrill Yeni Özelliğini Duyurdu!

Binance Kayıt Linki

Küresel ödeme sağlayıcısı Skrill, platformda mevcut olan tüm kripto para birimlerini doğrudan Bitcoin ile satın almanıza olanak sağlayan yeni bir özellik ekleme hakkında duyuru yaptı. Bu nedenle, satın alma işlemi yapmak için kriptoyu fiat’a dönüştürme gereksinimini ortadan kalkacak. Neteller cüzdanına önümüzdeki birkaç ay içinde benzer bir özelliğin ekleneceğini belirtiyor.

Paysafe‘e ait olan Skrill platformu, 2018 temmuz ayında kripto para birimi hizmetini başlattı. Londra merkezli firma, müşterilerine Ethereum Classic ve 0x gibi alt koinler de dahil olmak üzere çeşitli dijital varlıkları yerel fiat para birimleri ile satın alma fırsatı verdi.

Bu tür hizmetlerin dezavantajı, kripto paralarınıza fiziksel olarak sahip olmamanızdır. Kripto para birimleri müşterinin adına toplanmış bir hesapta tutulur.

Skrill CEO’su Lorenzo Pellegrino, kripto para işlemlerinin önemli bir parçası olduğunu ve müşterilerinin yeni varlık sınıfı ile etkileşimini kolaylaştırmak istediklerini kabul ediyor.

 Lorenzo Pellegrino:

‘’Kripto paralar, dijital cüzdanlarda yaptığımız işlerin önemli bir parçasıdır ve ödemeler endüstrisindeki ölçek ve geniş deneyimlerimizi kullanarak, müşterilerimizin kripto para ekosisteminden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için hizmetimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu