ManşetSponsor

İstanblock Etkinliğinin Konuşmacı Listesi Açıklandı!

Sponsorlu İçerik

En Kripto Haber’in medya sponsorluğunu üstlendiği Türkiye’nin en büyük blockchain konferansı İstanblock, yıldızlarla donanmış konuşmacı listesini tanıttı.

9-10 Nisan tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Blockchain Haftası’nın merakla beklenen blockchain etkinliği İstanBlock 2020 için konuşmacılar tanıtıldı. Katılımcılar ise blockchain ve kripto dünyasının yıldızlarını dinlemek için şimdiden dört gözle beklemeye başladılar.

Etkinlikte, Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı Roger Ver’ in yanı sıra NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Celsius Network kurusucu Alex Mashinsky, Yahoo da mühenislik başkan yardımcısı DP Suresh, Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou ve daha fazlası konuşmacı olarak yer alacak.

Türkiyeden ve dünyadan da önemli konuşmacıların listeye eklenmesiyle katılımcılar, mevcut kripto para ve blockchain dünyasının durumunu ve önümüzdeki 12 ay ve sonrasında yeni yatırım alanlarının neler olacağını öncelikli bir şekilde öğrenecekler.

Kripto PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu, CEO’su ve etkinliğin organizatörü Erhan Korhailler, Türk blockchain projelerinin dünya çapında farkındalığını artırmak için bu etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını belirtti.

“Heyecan verici konuşmacılarımızın ilk kısmını bugün açıklamış olmaktan ve blockchain ve kripto para dünyasının en büyük isimlerini ilk kez Türkiye’ye getiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Önümüzdeki zaman diliminde ev sahipliği yapacağımız proje ve İstanbul Blockchain Haftası’na daha fazla insan katılmak için kaydoldukça heyecan verici duyurularımızın sayısı artacaktır.

Bu etkinliğin, ülkelerinin önümüzdeki yıllarda blockchain’in dünyayı şekillendirmesinde önemli bir rol oynadığını fark edecek Türk blockchain işletmeleri ve girişimcilerinin hayal gücünü tetiklediği açıkca ortadadır.

Zaten, Türkiye’de birçok insanın kriptodan haberi var. Bu etkinliğin yapacağı şey buradaki mevcut coşku ve enerjiyi dünya sahnesinde bir araya getirmek olacak. Bu çok heyecanlı.”

Istanblock, 6-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Blockchain Haftası’nın ana etkinliği olacak, ayrıca şehirde bunun yanında birçok küçük çaplı etkinlikler de yapılacak.

Istanblock, yüksek prestijli Hilton Bomonti Hotel’de yer alacak. Ayrıca, heyecan verici konuşmacıları dinlemenin yanında yeni insanlarla tanışmak, yeni projeler dinlemek ve üretmek, uzun süreli ortaklıkların temelini atmak için 2000’den fazla konuğun katılıması bekleniyor.

Bugün açıklanan konuşmacılar ise şöyle:

  • Roger Ver ( Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı)
  • Alex Mashinsky (Celsius Network kurucusu)
  • Da Hongfei (NEO kurucusu)
  • Gustavo Arentoft (MakerDAO, İş Geliştirme)
  • Ben Zhou (Bybit CEO’su)
  • Alexandre Kech (Onchain Custodian CEO’su)
  • DP Suresh (Yahoo’da VP Engineering
  • Sinan Koç (BiLira CEO’su)
  • Burçak Ünsal ( Ünsal Hukuk Bürosu ortaklarından)

IstanBlock 2020, kriptonun yeni kaynağında kendilerine bir yer oluşturmak isteyen projelere heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bu etkinlik, Türk projeleri için önde gelen uluslararası projelerle stratejik ortaklıklar kurmaya, global basında yer almaya ve Türk toplumu için istihdam yaratmaya yardımcı olacak.

Etkinliğin gündeminde olacak diğer konu başlıkları ise şöyle: DeFİ, Derivatives, Regulation, Oyunlar ve Yatırım.

Biletler

Erken dönem avantajlı biletlerin süresi 30 Ocak tarihine kadar uzatıldı. Fiyatlar Türkiye dışından katılacak olan misafirler için 250£ ‘dan başlıyor. İndirim süresi dolduktan sonra biletlerin fiyatı artacaktır.

Türk vatandaşlarının ise etkinlikten maksimum faydayı sağlamaları için fiyatları 30 £’dan başlattık.

Biletler fiat ve çeşitli kripto para birimleriyle satın alınabilir. Daha fazla bilgi için www.istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye – Kripto’da Global Lider

Türkiye’nin kripto paralarla güçlü bir ilişkisi var. ING tarafından yapılan son araştırmaya göre Türkler, kripto para birimlerinin benimsenmesinde ve altında yatan blockchain teknolojisinde büyük rol oynamaktadırlar.

Yapılan bir diğer anket ise nüfusun %20’sinin kripto para kullandığı veya sahip olduğu bilgisini vermiştir.

Tüm haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mutlu Demirkapı

Girişimci ve YouTuber Olan Mutlu Demirkapı, kripto para alanında çeşitli incelemeler ve araştırmalar yaparak kendisine bu alanda misyon yüklemiştir. En Kripto Haber yazarları arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu